This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

خدمات شبکه

شبكه‌های كامپيوتري می‌بايست با توجه به شرايط وسياست هاي هـر سـازمان ، طراحـي و پيـاده‌سـازي گردد. در واقع شبكه‌هاي كامپيوتري زيرساخت هاي لازم را براي به اشتراك گذاشتن منابع در سازمان فـراهم مـي‌آورند؛

 

 

 

در صورتيكه اين زيرساختها به درستي طراحي نشوند، و فاکتورهای مهمی همچون هدفاز برپا‌سازی شبکه، انتظار کاربران، قابلیت ارتقا ، امنیت و سرعت و همچنین سرویس ها و خدماتی که قرار است بر پایه ی شبکه ارائه شود در نظر گرفته نشوند مشکلات بسیاری گریبان‌گیر مدیران و کارفرمایان در سازمان‌ها و شرکت‌ها خواهد شد.

 

واحد پشتیبانی و نگهداری شبکه‌های کامپیوتری شرکت پیشگامان رایانه در جهت رفع نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها برای پشتیبانی از شبکه و زیرساخت‌هایشان با تکیه بر دانش فني کارشناسان متخصص و مجرب خود، خدماتي متفاوت و فراتر از انتظار به مشتریان در زمینه پشتیبانی و نگهداری نرم‌افزار شبکه ، زیرساخت شبکه و همینطور پشتیبانی از تجهیزات رایانه‌ای ارائه مینماید. خدماتی که در ادامه به بخشي از آنها اشاره شده است، بر اساس استانداردهاي بین المللی و در قالب قراردادهای پشتیبانی در تیپ‌های متنوع ارائه میگردد.

 Cisco ASA5500-X Next Generation Firewall Family

 

 

فعالیت های اصلی پیشگامان در حوزه شبکه به 3 دسته اصلی تقسیم میشود:

  1. پسیو و تامین تجهیزات
  2. اکتیو و راه اندازی و نگهداری سرویس
  3. مشاوره و عیب یابی

 

پیشگامان با همکاری شرکتهای طرف قرارداد سابقه و توانایی تامین و اجرای بستر زیرساختی و انواع تجهیزات ارتباطی را دارا میباشد. اهم فعالیت های پسیو این شرکت در حوزه های زیر قابل تعریف است:

  • بررسی بستر کابلی و بی سیم شبکه
  • بررسی نحوه قرارگیری و آرایش رک
  • بررسی نحوه قرارگیری سرورها
  • بررسی سرویس های فعال شبکه و نقشه آن

 

در قسمت اکتیو و راه اندازی انواع خدمات سروری و کلاینتی ، مجازی سازی ، راه اندازی سرویس های ارتباطی و نرم افزاری و ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه ارائه میگردد.

 

  • تهران - خیابان سمیه - بین خیابان نجات الهی (ویلا) و قرنی - پلاک 248
  •   3   021-88801621