This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

خدمات دوربین مدار بسته

 امروزه استفاده از دوربین مداربسته و به طور کلی سیستم‌های حفاظت تصویری در ادارات ، شرکت‌ها ، فروشگاه‌ها وتبدیل به یکی از نیازهای اولیه و اساسی کسب و کارهای مختلف شده است‌‌‌‌‌‌

 

این تجهیزات می‌توانند به صورت نسبی امنیت اولیه برای کسب و کاری که هزینه‌های سنگین مادی و معنوی برای صاحبان آن داشته است ایجاد کنند. این تجهیزات به راحتی می‌توانند از هزینه‌هایی که در اثر حوادث مختلف ایجاد می‌شوند و گاهاً جبران ناپذیر خواهند بود جلوگیری کنند.

در کنار بحث امنیت ، دوربین‌های مداربسته یا به عبارتی سیستم های مانیتوینگ تصویری امکان بالا بردن کیفیت خدمات و نظارت و کنترل بر نحوه عملکرد پرسنل و بالابردن بازدهی و راندمان کاری و همچنین ارائه خدمات بهتر به پرسنل را فراهم می کنند. چرا که صاحبان کسب و کار خصوصاً کسب و کارهای بزرگ امکان نظارت مستقیم ، مستمر و حضوری بر وضعیت داخلی مجموعه تحت کنترل خود را نداشته و همین امر موجب وقوع حوادث نامطلوب و نارضایتی های داخلی می گردد. در حالی که با وجود این نوع سیستم ها و تجهیزات به راحتی می توان از وقوع چنین مسائلی پیشگیری کرده و سطح کیفیت در تمامی بخش ها و زمینه ها را در داخل مجموعه بالا برد.

 

 

 

 

 

استفاده از انواع سیستم های نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته همچون آنالوگ ، دیجیتال و یا ترکیبی ( هیبریدی ) و همچنین هوشمند سازی این سیستم ها بسته به نیاز مصرف کننده ، می تواند هر خواسته ای را مرتفع سازد که مسلماً در شرایط متفاوت محیطی ، انتخاب بهترین راهکار برای ایجاد بستر انتقال تصویر و ذخیره آنها ، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های اجرای پروژه ، میتواند عمر مفید عملکرد سیستم را تا حد چشم گیری افزایش دهد .فراهم نمودن قابلیت مشاهده تصاویر از هر نقطه دلخواه و تعریف سطوح مختلف دسترسی طبق استاندارد های امنیتی و مبتنی بر پروتکل های خاص و امن وکد گذاری اطلاعات در زمان انتقال نیز از وظایف طراح سیستم خواهد بود ، لذا اکیداً پیشنهاد می کنیم در انتخاب مشاور خود تا حد ممکن دقت نموده و از مشاوران با تجربه جهت طراحی سیستم های نظارت تصویری کمک بگیرید.

 

خدمان قابل ارائه درزمینه نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته :طراحی ، مشاوره ، تامین کالا ، نصب و راه اندازی ، تعمیرات و سرویس و نگهداری گروه پیشگامان شبکه به شرح ذیل میباشد 

 

 

 

خدمات مشاوره و طراحی سیستم دوربین مداربسته :

 طراحی سیستم دوربین مدار بسته تحت شبکه و آنالوگ

طراحی سیستم انتقال تصویر جهت مشاهده تصاویر از راه دور

بهینه سازی سیستم های نظارت تصویری جهت ارتقا و توسعه امنیت

طراحی راه حل های بیسیم برای نقاطی که امکان کابل کشی وجود ندارد.

 

 

خدمات نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته :

 نصب و راه اندازی دوربین های تحت شبکه (IP)

نصب و راه اندازی دوربین های آنالوگ

نصب و راه اندازی دستگاه های ضبط تصاویر (DVR/NVR)

نصب و راه اندازی و پیکربندی نرم افزار ضبط تصاویر برای دوربین های تحت شبکه (NVR Server)

 

 

خدمات پشتیبانی و نگهداری سیستم های دوربین مداربسته :

 عقد قراردادهای پشتیبانی و نگهداری سیستم دوربین مداربسته

عیب یابی و تعمیر سیستم دوربین مداربسته

عیب یابی و تعمیر و پیکر بندی دستگاه ضبط تصاویر (DVR/NVR)

عیب یابی و راه اندازی مجدد نرم افزار ضبط تصاویر تحت شبکه (NVR)

  • تهران - خیابان سمیه - بین خیابان نجات الهی (ویلا) و قرنی - پلاک 248
  •   3   021-88801621